Zeměpis 9 pro základní školy

Interdrought2020.com Zeměpis 9 pro základní školy Image
Trávit čas knihou Zeměpis 9 pro základní školy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zeměpis 9 pro základní školy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pracovní sešit je nedílnou součástí práce s již vydanou učebnicí a spolu s ní tvoří závěrečnou část nové řady zeměpisů pro 6. – 9. ročník ZŠ. Obsahuje úkoly a náměty pro samostatnou práci a pro problémové a projektové úkoly. Má schvalovací doložku shodnou s příslušnou učebnicí, k níž náleží, a tudíž odpovídá požadavkům RVP pro základní vzdělávání.

NÁZEV SOUBORU: Zeměpis 9 pro základní školy.pdf

AUTOR: Petr Chalupa

ISBN: 9788072354405

VELIKOST SOUBORU: 2,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zeměpis pro základní školy 9 Česká republika. ... přípravou na střední a vysoké školy, metodikami pro učitele, výukovými pomůckami, ale snažíme se také neustále rozšiřovat sortiment o nové, zajímavé produkty v oblasti vzděláváni. OD Kojál, Nádražní 2/1 Vyškov ...

Úvod > Školy a školky > Učebnice > Pro základní školy > Pro 6. - 9. třídu > Zeměpis. Zeměpis pro 6. - 9. třídu základní školy Nejprodávanější produkty. 99,00 Kč 90,00 Kč bez DPH Zeměpis - Evropa - Pracovní sešit.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY