Desáté výročí

Interdrought2020.com Desáté výročí Image
Desáté výročí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor James Patterson. Přečtěte si s námi knihu Desáté výročí na interdrought2020.com
Svatba detektivky Lindsay Boxerové se promění v prchavou vzpomínku, když ji povolají k vyšetřování hrůzného zločinu: zdrogovaná, krvácející dívka je po porodu ponechána svému osudu, zatímco její právě narozené dítě zmizelo. Po pachatelích nezůstaly žádné stopy a Lindsay neví, čeho se má chytit. Zjistí jedině to, že zmatená dívka tají něco velmi závažného.

NÁZEV SOUBORU: Desáté výročí.pdf

AUTOR: James Patterson

ISBN: 9788074667398

VELIKOST SOUBORU: 7,68 MB

STÁHNOUT ČÍST

OBRAZEM: Desáté výročí Atén. Prázdné a chátrající stadiony. 10.08.2014 06:00 Původní zpráva . Sdílejte: Facebook Twitter Email. Od olympijských her v Aténách uplynulo deset let. Kdysi nové sportoviště, které stálo 7 miliard dolarů, není nadále užívané a pomalu chátrá. Celý komplex totiž není možné využít.

Výročí připomíná dokumentem nazvaným Kluci od Metuje, koncertním DVD a turné s hosty. Malina Brothers slaví desáté výročí. | Foto: www.malinabrothers.cz Skupina tvořená třemi bratry Malinovými a kontrabasistou Pavlem Peroutkou zahájí sérii koncertů přespříští sobotu 25. ledna v ostravském klubu Parník.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY