Desáté výročí

Interdrought2020.com Desáté výročí Image
Hledáte knihu Desáté výročí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je James Patterson? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Svatba detektivky Lindsay Boxerové se promění v prchavou vzpomínku, když ji povolají k vyšetřování hrůzného zločinu: zdrogovaná, krvácející dívka je po porodu ponechána svému osudu, zatímco její právě narozené dítě zmizelo. Po pachatelích nezůstaly žádné stopy a Lindsay neví, čeho se má chytit. Zjistí jedině to, že zmatená dívka tají něco velmi závažného.

NÁZEV SOUBORU: Desáté výročí.pdf

AUTOR: James Patterson

ISBN: 9788074667398

VELIKOST SOUBORU: 4,54 MB

STÁHNOUT ČÍST

Přečtěte si o tématu Desáté výročí. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Desáté výročí, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Desáté výročí.

OBRAZEM: Desáté výročí Atén. Prázdné a chátrající stadiony. 10.08.2014 06:00 Původní zpráva . Sdílejte: Facebook Twitter Email. Od olympijských her v Aténách uplynulo deset let. Kdysi nové sportoviště, které stálo 7 miliard dolarů, není nadále užívané a pomalu chátrá. Celý komplex totiž není možné využít.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY