Rybári na háčiku a komunisti na háku

Interdrought2020.com Rybári na háčiku a komunisti na háku Image
Trávit čas knihou Rybári na háčiku a komunisti na háku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rybári na háčiku a komunisti na háku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vydavateľ cudzojazyčných slovníkov a prekladateľ Ivan Krenčey vydal už niekoľko knižiek, v ktorých sú učebnou pomôckou vtipy. V predhovore k slovensko-anglickému titulu Vtipy - Jokes poznamenáva, že humoru nikdy nie je dosť. A že sa naozaj drží tohto presvedčenia, dokázal aj v ďalšej knižke, ktorá vyšla z jeho vydavateľskej dielne koncom roku 2008. Kniha je prvá z novej edície Čítanie na dlhú chvíľu a Krenčey v nej ponúka 29 poviedok, v ktorých využíva situačný humor, bonmoty a prekvapujúce pointy.Ukážky z knihy: Lakomec smúti vtedy, keď ho okradnú, i vtedy, keď ho obdarujú. V druhom prípade zo strachu, že sa možno bude musieť revanšovať.Keby bol každý podľa toho veľký, koľko má rozumu, na mnohých by bolo treba pozerať drobnohľadom.Tí, čo zmeškali príležitosť, keď boh rozdával rozum, dostali ako odškodné funkciu.

NÁZEV SOUBORU: Rybári na háčiku a komunisti na háku.pdf

AUTOR: Ivan Krenčey

ISBN: 8088861850

VELIKOST SOUBORU: 7,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha je prvá z novej edície Čítanie na dlhú chvíľu a Krenčey v nej ponúka 29 poviedok, v ktorých využíva situačný humor, bonmoty a prekvapujúce pointy. Leštáchovo kníhkupectvo odporúča. ... Rybári na háčiku a komunisti na háku 4,28 ...

Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY