Zoolatrie a zoofilie

Interdrought2020.com Zoolatrie a zoofilie Image
Trávit čas knihou Zoolatrie a zoofilie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zoolatrie a zoofilie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Autor v této knize sleduje historii zoolatrie (uctívání zvířat) od šamanismu přes starověká polyteistická náboženství, až po její občasné záblesky v monoteistických náboženstvích a pozdější doznívání v tradici středověkého lidového čarodějnictví. Dotýká se zde nejen mytologických a nábožensko-kultovních aspektů zoolatrie, ale i jejího psychologicko-magického rozměru, který je patrný zvláště v učení o magii atavismů, jež v polovině 20. století formuloval anglický hermetik A. O. Spare. Pozornost věnuje také zoofilním praktikám, které se se zoolatrií někdy pojily, a vysvětluje jejich dnes už trochu obtížně srozumitelný spirituální smysl. Kniha je v první řadě určena zájemcům o magii, avšak coby stručný průvodce dějinami zoolatrie může posloužit i religionistům.

NÁZEV SOUBORU: Zoolatrie a zoofilie.pdf

AUTOR: Josef Veselý

ISBN: 9788074390319

VELIKOST SOUBORU: 5,28 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zoolatrie a zoofilie z hlediska okultního Veselý Josef Autor v této knize sleduje historii zoolatrie (uctívání zvířat) od šamanismu přes starověká polyteistická náboženství, až po její občasné záblesky v monoteistických náboženstvích a pozdější doznívání v tradici středověkého lidového čarodějnictví.

Hledáte Zoolatrie a zoofilie od Josef Veselý,? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR

SOUVISEJÍCÍ KNIHY