Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska (I. díl)

Interdrought2020.com Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska (I. díl) Image
Trávit čas knihou Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska (I. díl)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska (I. díl) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V návaznosti na již vydané Pražské pivovárky a pivovary autor v šestidílném projektu postupně zmapuje jednotlivé regiony a v jejich rámci v abecedním řazení podle lokalit ty nejstarší, nejdůležitější, ale i nejzajímavější pivovary, a to od jejich počátků po současný stav. Text se zaměří na jednotlivé stavby, na sortiment, vývoj technologie a samozřejmě i na významné osoby s pivovarem spjaté (sládci, majitelé, správci atd.). Součástí knihy je bohatý ilustrační doprovod včetně barevné přílohy.

NÁZEV SOUBORU: Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska (I. díl).pdf

AUTOR: Pavel Jákl

ISBN: 8072772260

VELIKOST SOUBORU: 10,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska, II. díl Jižní Čechy Pavel Jákl. Encyklopedie pivovarů Čech II. V návaznosti na již vydané Pražské pivovárky a pivovary a 1. svazek tohoto šestidílného projektu věnovaného středním Čechám se autor v tomto díle zaměřil na oblast jižní...

Trávit čas knihou Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska, II. díl - Jižní Čechy! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska, II. díl - Jižní Čechy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY