Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska (I. díl)

Interdrought2020.com Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska (I. díl) Image
Trávit čas knihou Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska (I. díl)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska (I. díl) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V návaznosti na již vydané Pražské pivovárky a pivovary autor v šestidílném projektu postupně zmapuje jednotlivé regiony a v jejich rámci v abecedním řazení podle lokalit ty nejstarší, nejdůležitější, ale i nejzajímavější pivovary, a to od jejich počátků po současný stav. Text se zaměří na jednotlivé stavby, na sortiment, vývoj technologie a samozřejmě i na významné osoby s pivovarem spjaté (sládci, majitelé, správci atd.). Součástí knihy je bohatý ilustrační doprovod včetně barevné přílohy.

NÁZEV SOUBORU: Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska (I. díl).pdf

AUTOR: Pavel Jákl

ISBN: 8072772260

VELIKOST SOUBORU: 8,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Druhý díl Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska vznikal ztuha adaleko složitěji než první avěnovaný středním Čechám. Ten byl navíc dosti uspěchaný atrpí značnou nedůsledností, povšechností, což se ojihočeském říci již nedá.

> Naučná a odborná literatura > Historie a fakta > Všeobecná a ostatní > Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska II. díl. Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska II. díl Pavel Jákl. Skladem 4 ks 778 Kč Běžná cena 990 Kč. Ušetříte 212 Kč (21 %) ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY