Zvieratká z Kúzelného lesa: Králiček Belka

Interdrought2020.com Zvieratká z Kúzelného lesa: Králiček Belka Image
Trávit čas knihou Zvieratká z Kúzelného lesa: Králiček Belka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zvieratká z Kúzelného lesa: Králiček Belka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vitajte v Kúzelnom lese, o ktorý sa starajú roztomilé zvieratká, a kde vo vzduchu vonia mágia. Králiček Belka poletuje po Kúzelnom lese a otvára púčiky, aby mohli rozkvitnúť krásne kvietky. Vnútri jedného modrého zvončeka však na ňu čaká prekvapenie – lienka Jelka! Ukrýva sa pred okolitým svetom a je smutná. Má totiž na krovkách iba jedinú bodku. Presvedčí Belka lienku, že nie je dôležité to, ako vyzerá, ale aká je vo vnútri a čo dokáže? Láskavé príbehy pre najmenších čitateľov o tom, že pomáhať je krásne. Bonus navyše – na konci knižky nájdete pár zábavných úloh inšpirovaných príbehom.

NÁZEV SOUBORU: Zvieratká z Kúzelného lesa: Králiček Belka.pdf

AUTOR: Lily Small

ISBN: 9788056404812

VELIKOST SOUBORU: 10,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zvieratká z Kúzelného lesa: Králiček Belka a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk

Kniha: Zvieratká z Kúzelného lesa: Králiček Belka (Lily Small). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY