Liečebný kód

Interdrought2020.com Liečebný kód Image
Liečebný kód je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ben Johnson. Přečtěte si s námi knihu Liečebný kód na interdrought2020.com
Dostupné aj v atraktívnej kolekcii za výhodnú cenu!V roku 2001 prišiel Dr. Alexander Loyd na to, ako aktivovať v tele zabudovanú fyzickú funkciu, ktorá odstraňuje zdroj deväťdesiatich piatich percent všetkých ochorení. Nervovo-imunitný systém môže potom vykonávať svoju hojivú prácu všade tam, kde je v tele niečo v neporiadku. Zistenia Dr. Loyda overili testy a tisícky ľudí z celého sveta, ktorí systém Liečebného kódu používajú na nápravu doslova každého fyzického, emocionálneho problému, problému so vzťahmi, ako aj na realizáciu postupu v zamestnaní.Pri testovaní tiež zistil, že existuje Univerzálny Liečebný kód, ktorý môže pomôcť pri liečení väčšiny problémov u väčšiny ľudí. V tejto knihe sa ten Univerzálny Liečebný kód naučíte a jeho vykonanie vám zaberie len niekoľko minút.Okrem neho kniha obsahuje:• Sedem tajomstiev života, zdravia a prosperity• Desaťsekundovú techniku Okamžitého účinku na zmiernenie denného stresu• Vyhľadávač srdcových problémov, jediný test, ktorý identifikuje príčinu vašich problémy v súhrnnej správe, vypracovanej len pre vásMôžete tak objaviť revolučný recept na liečenie problémov, o ktorých viete... a dokonca aj tých, o ktorých neviete.Prečítajte si aj novú knihu pod názvom Najvyšší princíp na svete, ktorý takmer nikto nepozná a dozviete sa ešte viac.

NÁZEV SOUBORU: Liečebný kód.pdf

AUTOR: Ben Johnson

ISBN: 9788089628094

VELIKOST SOUBORU: 10,46 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Liečebný kód (Alexander Loyd, Ben Johnson) s 23 % zľavou za 9.70 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 16 miliónov titulov.

Ahojte, sú tu takí ktorí sa liečia pomocou liečebných kodov? Túto knižku mám doma, stále ju čítam, aby som tomu čo najviac porozumela.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY