Nekorektní omalovánky

Interdrought2020.com Nekorektní omalovánky Image
Trávit čas knihou Nekorektní omalovánky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nekorektní omalovánky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Přesvědčte se, že život je plný barev a že nic není černobílé! Zpříjemněte si cestu do práce, čekání u doktora nebo dlouhou chvíli v autě na D1. Vybarvujte obrázky, kreslete, stříhejte, přehýbejte, mačkejte, hledejte. Vtipné a nekonvenční Nekorektní omalovánky vnesou do vašeho života barvy, probudí ve vás podřimující kreativitu, odreagujete se u nich a díky nim získáte novou chuť do života. Jsou určeny pouze pro dospělé.

NÁZEV SOUBORU: Nekorektní omalovánky.pdf

AUTOR: Roman Proutkovský

ISBN: 9788075052551

VELIKOST SOUBORU: 10,48 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Omalovánka Nekorektní omalovánky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nekorektní omalovánky.

Přesvědčte se, že život je plný barev a že nic není černobílé! Zpříjemněte si cestu do práce, čekání u doktora nebo dlouhou chvíli v autě na D1. Vybarvujte obrázky, kreslete, stříhejte, přehýbejte, mačkejte, hledejte. Vtipné a nekonvenční Nekorektní omalovánky vnesou do vašeho života barvy, probudí ve vás podřimující kreativitu, odreagujete se u nich a ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY