Dalmatin

Interdrought2020.com Dalmatin Image
Dalmatin je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Frances Campová. Přečtěte si s námi knihu Dalmatin na interdrought2020.com
Série malých monografií o vyhledávaných psích plemenech. Každá z nich přináší všechny potřebné údaje o původu plemene, jeho standardu, povaze i zvláštnostech, každodenní péči o psa, o jeho výchově, využití i výcviku, o výstavách, zdravotní péči a péči o staré psy. Knihu provází slovníček nejdůležitějších kynologických i veterinárních termínů. Všechny tyto cenné informace provází pečlivě vybraná obrazová dokumentace.

NÁZEV SOUBORU: Dalmatin.pdf

AUTOR: Frances Campová

ISBN: 8073210606

VELIKOST SOUBORU: 10,77 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dalmatin štěně. Dalmatin. Hledáme vhodné majitele pro stěně plemene Dalmatin jménem Cinnamone Di Assonanza (hnědě tečkovaný, věk 3 měsíce, velice milé povahy). Cinnamon má veškeré předpoklady pro chov, výstavy, sport a být oddaným členem v milující rodině. Odběr možný ihned. Cena dohodou.

Dalmatin je společenský a rodinný pes, který je vhodný pro vycvičení k různým účelům. Je dobře vyvážený, výrazně skvrnitý, silný, svalnatý a aktivní pes. V liniích je souměrný, není hřmotný ani hrubý, dřívější kočárový pes, schopný velké výdrže, vytrvalosti a rychlosti.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY