Dalmatin

Interdrought2020.com Dalmatin Image
Hledáte knihu Dalmatin? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2003 a autorem je Frances Campová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Série malých monografií o vyhledávaných psích plemenech. Každá z nich přináší všechny potřebné údaje o původu plemene, jeho standardu, povaze i zvláštnostech, každodenní péči o psa, o jeho výchově, využití i výcviku, o výstavách, zdravotní péči a péči o staré psy. Knihu provází slovníček nejdůležitějších kynologických i veterinárních termínů. Všechny tyto cenné informace provází pečlivě vybraná obrazová dokumentace.

NÁZEV SOUBORU: Dalmatin.pdf

AUTOR: Frances Campová

ISBN: 8073210606

VELIKOST SOUBORU: 4,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dalmatin. Dalmatin patří k nejstarším známým plemenům psů a jejich vzhled se dodnes údajně téměř nezměnil. Dalmatinové jsou dokonce zachyceni na malbách starověkého Egypta. Podobně, jako u řady jiných plemen, nejsou ani u dalmatinů kynologové schopni dohodnout se, odkud tato tečkovaná krása vlastně pochází.

Jsme členy Dalmatin Klubu ČR, Dalmatin klubu SK a Německého dalmatin klubu DZGD . Poslední aktuality. 05 Bře DUOCACIB 1.2.2020. 29 Zář 1. Narozeniny GRISLY. 27 Zář Woodyho finské děti z ch.st. WILDSPOTS slaví svoje 1 narozeniny! 23 Zář Zdravotní výsledky Woodyho syna Damiana.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY