Motýli

Interdrought2020.com Motýli Image
Hledáte knihu Motýli? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Michael Lohmann? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
I mezi hmyzem máme své oblíbence – jsou to motýli. Tito podivuhodně krásní tvorové nevzbuzují odpor ani obavy, i když přistanou přímo na lidské ruce. Naopak, cítíme se poctěni jejich lehkonohou přítulností. Díky tomuto průvodci uvidíte na procházkách mnohem víc než doposud. Seznámí váss motýly, symboly proměnlivosti, křehkosti a krásy. Poznáte jejich prostředí, způsob výživy, tahy, ochranné a varovné zbarvení, čich a další zvláštnosti.

NÁZEV SOUBORU: Motýli.pdf

AUTOR: Michael Lohmann

ISBN: 8073062399

VELIKOST SOUBORU: 7,96 MB

STÁHNOUT ČÍST

motýli nazývají také šupinokřídlí. Některé šupinky obsahují barviva. U mnoha denních motýlů (modrásků, batolců) vznikají kovové barevné efekty lomem světla v šupinách. Existují však také motýli s průsvitnými křídly. Nesytkovití - jako např. nesytka sršňová, podobná včele - mají křídla téměř bez šupin.

Motýlovník je opadavý okrasný keř, který nepotřebuje velkou péči. Má rád propustnou půdu s vyšším obsahem vápníku, spíš snese sucho než přemokření. Více o pěstování, stříhání, výsadbě, zálivce, hnojení a množení na mém videu.. KOMENTÁŘ K VIDEU: MOTÝLÍ KEŘ. Komule Davidova je keř s dlouhými květy, které jsou nejen atraktivní, ale i krásně voní.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY