Motýli

Interdrought2020.com Motýli Image
Motýli je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michael Lohmann. Přečtěte si s námi knihu Motýli na interdrought2020.com
I mezi hmyzem máme své oblíbence – jsou to motýli. Tito podivuhodně krásní tvorové nevzbuzují odpor ani obavy, i když přistanou přímo na lidské ruce. Naopak, cítíme se poctěni jejich lehkonohou přítulností. Díky tomuto průvodci uvidíte na procházkách mnohem víc než doposud. Seznámí váss motýly, symboly proměnlivosti, křehkosti a krásy. Poznáte jejich prostředí, způsob výživy, tahy, ochranné a varovné zbarvení, čich a další zvláštnosti.

NÁZEV SOUBORU: Motýli.pdf

AUTOR: Michael Lohmann

ISBN: 8073062399

VELIKOST SOUBORU: 7,12 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pravidelná výstava Motýli nenabízí jen pohled na dospělé létající jedince s pestrobarevnými křídly. Návštěvníci budou mít rovněž možnost sledovat v „motýláriích" (fakt se to tak jmenuje, semanticky ne úplně logicky podle vzoru akvárium nebo terárium) líhnutí nových jedinců, kteří k nám přiletěli (poštou) z anglické motýlí farmy ve Stradfordu nad Avonou.

Motýli a housenky střední Evropy - Noční motýli I. 5.11.2007 V časopise Ekolist zveřejněn rozhovor s Martinem Konvičkou o vymírání českých motýlů a selhání státní ochrany přírody - celý rozhovor zde 15.10.2007 Do rubriky publikace vloženo nově pdf knihy Ohrožený hmyz nelesních stanovišť: ochrana a management.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY