Dračí oči: Čarodějka

Interdrought2020.com Dračí oči: Čarodějka Image
Trávit čas knihou Dračí oči: Čarodějka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dračí oči: Čarodějka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Učit se tančit, vyšívat a jak být hezká? To není nic pro princeznu Elenu. Chce bojovat po boku bratrů a prožívat velká dobrodružství. Ani se nenaděje a její sen se začne stávat skutečností. Osudové setkání s rudým drakem Ašrakem změní malé princezně život. Musí opustit svůj domov a odjet k elfům do kouzelného lesa, kde se má naučit ovládat a hlavně skrývat magii, která jí koluje v žilách. Nejde však o žádnou prestižní školu pro mladé dámy...Dokáže Elena čelit všem změnám a nástrahám osudu, které na ni čekají? S pomocí mladého draka Charlika a svérázného přítele Michaela na to nebude sama. Bude to však stačit? Nepůjde totiž jen o ni, ale o budoucnost celého světa!

NÁZEV SOUBORU: Dračí oči: Čarodějka.pdf

AUTOR: Kristina Hlaváčková

ISBN: 9788025319857

VELIKOST SOUBORU: 8,69 MB

STÁHNOUT ČÍST

Princeznu Elenu nezajímá tanec ani vyšívání. Chce bojovat po boku bratrů a prožívat velká dobrodružství. Ani se nenaděje a její sen se začne stávat skutečností. Osudové setkání s rudým drakem Ašrakem změní malé princezně život. Musí opustit svůj domov a odjet k elfům do kouzelného lesa, kde se má naučit ovládat a hlavně skrývat magii, […]

Dračí oči Čarodějka. Kristina Hlaváčková. Princeznu Elenu nezajímá tanec ani vyšívání. Chce bojovat po boku bratrů a prožívat velká dobrodružství.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY