Záhada dračieho trojuholníka

Interdrought2020.com Záhada dračieho trojuholníka Image
Trávit čas knihou Záhada dračieho trojuholníka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Záhada dračieho trojuholníka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Na malom ostrove pri východnom pobreží USA sa nachádza dobre ukrytá Ripleyho stredná škola - unikátna škola pre deti, ktoré majú výnimočné schopnosti. Najlepšie z talentovaných detí sú členmi supertajného R-tímu, ktorý operuje z utajenej základne ukrytej hlboko v podzemí školy. Členovia tímu sú poslaní na nebezpečné misie po celom svete, počas ktorých vyšetrujú neuveriteľné záhady. Dokážu rozlíšiť, čo je skutočnosť a čo je len fikcia?Japonská pobrežná oblasť je sužovaná vyčíňaním záhadnej bytosti. R-tím je vyslaný, aby záhadu objasnil.

NÁZEV SOUBORU: Záhada dračieho trojuholníka.pdf

AUTOR: Kay Wilkins

ISBN: 9788080896492

VELIKOST SOUBORU: 9,69 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Záhada dračieho trojuholníka (Kay Wilkins) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Karlssonovci - Záhada na ostrove - Katarina Mazetti . Júlia, Daniela, Sven a Alex sú príbuzní. Letné prázdniny majú stráviť u tety Fridy na jej ostrovčeku pri pobreží južného Švédska. Bratranci a sesternice sa tešia na krásne týždne plné kúpania, leňošenia a dobrého jedla, čo im bude pripravovať Alex, ktorý túži ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY