Dracula

Interdrought2020.com Dracula Image
Trávit čas knihou Dracula! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dracula a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nejslavnější hororový příběh popisuje formou dopisů, deníkových záznamů a novinových výstřižků děsivé věci, které se odehrávají v blízkosti tajemného hraběte. Jak odhalí právník Jonathan Harker, s hrabětem není vše v pořádku. V ohrožení se ocitá i Harkerova snoubenka Mina, proto přijíždí profesor Van Helsing a začíná hon na upíra. Kniha byla nesčetněkrát zfilmována, nejslavnější adaptace pocházejí z let 1931 (Tod Browning, hlavní role Bela Lugosi) a 1992 (F. F. Coppola, hlavní role Gary Oldman).

NÁZEV SOUBORU: Dracula.pdf

AUTOR: Bram Stoker

ISBN: 9788073900458

VELIKOST SOUBORU: 7,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Created by Mark Gatiss, Steven Moffat. With Claes Bang, Dolly Wells, Morfydd Clark, Jonathan Aris. In 1897 Transylvania, the blood-drinking Count draws his plans against Victorian London.

Vlad Dracula po návrate z víťazného boja proti Turkom zistí, že jeho milovaná manželka Elisabeta spáchala samovraždu po tom, čo uverila falošnej správe o jeho smrti. V zúfalom hneve sa vzdá svojej viery a zaprisahá sa, že Elisabetu pomstí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY