Kontrapunkt

Interdrought2020.com Kontrapunkt Image
Trávit čas knihou Kontrapunkt! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kontrapunkt a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nic není bolestnější než ztráta milovaného člověka. A nic není děsivější než pozvolné blednutí vzpomínek na mrtvého. Po dceřině tragické smrti se matka nechce vyrovnat s tím, že čas odvívá kdysi tak živé vzpomínky, které by matka neměla zapomenout. Teprve když začne studovat Bachovy Goldbergovské variace, zabývat se skladatelovým životem, interpretovat notový zápis a hrát tuto skladbu, zjistí, že hudba může být mostem k dceři.Harmonie, různost forem a tónů Bachovy hudby evokují a najednou přinášejí scény z jejího života s dcerou, od narození po ukončení školy, dny na dovolené, jejich rozdílné představy o životě, ale i okamžiky mimořádné blízkosti.

NÁZEV SOUBORU: Kontrapunkt.pdf

AUTOR: Anna Enquist

ISBN: 9788020421449

VELIKOST SOUBORU: 4,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kontrapunkt und Harmonielehre. von Ulrich Kaiser. Kontrapunkt und Harmonielehre gelten als wichtige Disziplinen im Rahmen der Musikausbildung an Konservatorien und Musikhochschulen (und gelegentlich auch an allgemeinbildenden Schulen mit einem Schwerpunktfach Musik). In diesem Tutorial werden beide Begriffe sowie deren Reichweite erörtert und an einigen Beispielen veranschaulicht.

kontrapunkt. Význam: druh skladebné práce, v němž mají všechny hlasy melodickou a rytmickou samostatnost . Generovaný, orientační výčet dalších tvarů tohoto slova. Některá související slova fuga. Knihy Kontrapunkt-- autor: Motte Diether de la Kontrapunkt-- autor: Thakar Markand

SOUVISEJÍCÍ KNIHY