Dražba

Interdrought2020.com Dražba Image
Trávit čas knihou Dražba! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dražba a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vyblednuté fotografie pôvabného páru z povojnovej Európy. Staré listy, ktorých obsah hovorí o tragických stratách. Rozprávková zbierka skvostných šperkov. To je obsah dlhé roky opustenej bezpečnostnej schránky v newyorskej banke. K tomuto bohatstvu sa napriek výzvam v tlači nikto nehlási. No ak nebudú dedičia, šperky pôjdu do dražby. Kto bola žena, ktorá po sebe zanechala také bohatstvo, ale žiadny závet?Túto záhadu začnú rozmotávať dvaja ľudia, ktorých osud náhodou zvedie dohromady – Jane Willoughbyová, praktikantka na pozostalostnom súde, a Philip Lawson, odborník na šperky v aukčnej sieni Christie’s. Pátranie po neznámej majiteľke, ktorá opustila svet v úplnej osamelosti, sa pre obidvoch čoskoro zmení na osobnú záležitosť a úsilie o rekonštrukciu jej záhadného života ich vedie z New Yorku do Londýna, Paríža, Ríma aj do Neapola. A takmer na každom kroku ich dobiehajú šokujúce odhalenia. Pomaly odkrývajú jedno tajomstvo za druhým, a tie do seba začínajú zapadať ako skladačka, až sa z nej napokon vylúpne jasný obraz ženy, ktorá kedysi dávno opustila Ameriku so zlomeným srdcom.

NÁZEV SOUBORU: Dražba.pdf

AUTOR: Danielle Steel

ISBN: 9788055154510

VELIKOST SOUBORU: 8,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

dražba stavebního pozemku, 6342 m² . Lysice, okres Blansko 1 490 000 Kč (234 Kč/m² )

Dražba, insolvence … Dražby Automobilů Auta z Insolvence / od Státu Aktuálně se draží tyto značky Vyber vše Alfa Romeo Audi BMW Citroën Dodávky Fiat Ford Hyundai KIA Mazda Mercedes Mitsubishi Motocykl Nissan Opel Peugeot Přívesné vozíky Renault Toyota Škoda Volkswagen Ostatní automobily Těžká technika

SOUVISEJÍCÍ KNIHY