Buďme

Interdrought2020.com Buďme Image
Trávit čas knihou Buďme! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Buďme a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nová knížka známého rozhlasového moderátora Františka Novotného obsahuje výbor z jeho nových básní a z fejetonů, které zazněly v pořadu Českého rozhlasu 2 - Praha Dobré jitro. Autor je pokračovatelem Františka Nepila ve vlídném, optimistickém pohledu na všednodenní trable i v přesvědčení, že v každém člověku se skrývá jiskřička naděje, víry a lásky. Navazuje na úspěšné sbírky básní Ozvěna tenká jako vlas a Blažení. Kniha je doplněna ilustracemi Jiřího Anderleho.

NÁZEV SOUBORU: Buďme.pdf

AUTOR: František Novotný

ISBN: 9788086212357

VELIKOST SOUBORU: 10,89 MB

STÁHNOUT ČÍST

Buďme zodpovědní, opatrní a respektující. #hlavněklidanohyvteple O nás. Jsme velká rodina, která miluje jídlo a u jídla se ráda setkává, jak v kuchyni při vaření, tak potom hlavně u stolu při hodování. Společně se dobře najíst je pro nás slavnostní chvílí každého dne a nyní i gró našeho podnikání.

S chválením digitálních technologií buďme opatrní Kateřina Smejkalová Karanténa přinesla boom práce z domova a dalších typů využívání digitálních technologií, jejichž popularita i objem využití skokově narůstá.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY