Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR 71

Interdrought2020.com Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR 71 Image
Hledáte knihu Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR 71? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Sbírka obsahuje v chronologickém pořadí všechny přijaté nálezy a vybraná usnesení Ústavního soudu. Pro odbornou, ale i laickou veřejnost je publikace nepostradatelnou pomůckou k interpretaci a aplikaci právních norem. Zdrojem poučení jsou nejen odůvodnění výroků nálezů a usnesení, ale i tzv. dissenty odlišná stanoviska soudců, kteří nesouhlasí s většinovým názorem Ústavního soudu. Publikace je přehledně a systematicky zpracována, přičemž každý nález je opatřen výstižným názvem a právní větou, která umožňuje rychlou a věcnou orientaci. V každém díle také naleznete seznam právních předpisů použitých v textu. Díky Sbírce nálezů a usnesení získáte aktuální přehled rozhodovací praxe Ústavního soudu.

NÁZEV SOUBORU: Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR 71.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788074005800

VELIKOST SOUBORU: 1,15 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, svazek 83 (vč. CD) - Ústavní soud ČR. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. ... Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, svazek 71 + CD ČR, Ústavní soud Cena: 326 Kč Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, svazek 72 (vč. CD)

Právnická literatura a ekonomická literatura z odborných nakladatelství je u nás připravena k okamžité distribuci až k Vám domů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY