Varan z komody

Interdrought2020.com Varan z komody Image
Hledáte knihu Varan z komody? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Boris Pralovszký? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Varan z Komody je třetí knížkou básniček a říkanek z pera renomovaného humoristy a kreslíře Borise Pralovszkého. Svérázný pohled na neprozkoumané stránky života na naší planetě pobaví všechny, kdo mají stejně jako autor potřebnou dávku smyslu pro nesmysly. Seznámíte se s upíry, beruškou, želvou, hovniválem nebo se sousedem, který se každý večer mění ve vlkodlaka. Stovky děkovných dopisů od obyvatel zvířecí a hmyzí říše za trefné vystižení jejich pocitů, skrytých tužeb a přání jsou zárukou toho, že se seznámíte s necenzurovaným pohledem na problematiku, kterou vám oficiální místa nedokáží z důvodu nedostatku fantazie zprostředkovat. Jedná se o první knížku v historii, u které se autor zavazuje k tomu, že si může čtenář v případě nespokojenosti stěžovat na kterémkoliv nádraží v České republice.

NÁZEV SOUBORU: Varan z komody.pdf

AUTOR: Boris Pralovszký

ISBN: 9788090602113

VELIKOST SOUBORU: 5,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

Varan z Komody je třetí knížkou básniček a říkanek z pera renomovaného humoristy a kreslíře Borise Pralovszkého. Svérázný pohled na neprozkoumané stránky života na naší planetě pobaví všechny, kdo mají stejně jako autor potřebnou dávku smyslu pro nesmysly.

Kniha: Varan z komody (Boris Pralovszký). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY