Aloa pravá

Interdrought2020.com Aloa pravá Image
Trávit čas knihou Aloa pravá! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Aloa pravá a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Rôsolovitá hmota, gél, získaný z čerstvého listu Aloe vera, má bezprostredné a intenzívne liečebné účinky, pôsobí protizápalovo, má oživujúce a omladzujúce schopnosti. Úspešne sa využíva nielen v kozmetike, má skutočne široké uplatnenie. Túto rastlinu používa ľudstvo už tisícročia ako bezpečný prírodný liek. Hustý priehľadný gél nachádzajúci sa v liste, obsahuje 75 rôznych dôležitých minerálov, vitamínov, aminokyselín a enzýmov. Výnimočnosť tejto rastliny spočíva aj v tom, že nie sú známe jej vedľajšie účinky alebo kontraindikácie.

NÁZEV SOUBORU: Aloa pravá.pdf

AUTOR: Lee Faberová

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 4,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Věhlas aloe vera za celá tisíciletí nezanikl a dnes je to jedna z nejvyužívanějších rostlin nejen pro zkrášlování našich příbytků nebo zahrad, ale především v medicíně, farmaceutickém, kosmetickém a v poslední době také v potravinářském průmyslu. Aloe jsou suchomilné - to je dobrá zpráva pro ty, kteří zapomínají zalévat - jsou to sukulenmí rostliny. Dnes ...

Aloa pravá od Lee Faberová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY