Pokřivená zrcadla

Interdrought2020.com Pokřivená zrcadla Image
Trávit čas knihou Pokřivená zrcadla! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pokřivená zrcadla a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Leo, jestli čteš tyto řádky, jsem už mrtvá.Podvodnice a svůdnice Meredith Spoonerová žila na plné obrátky – a zemřela mladá. Teď se zdá, že za její zločiny bude platit Leonora Huttonová. Když od Meredith obdrží e-mail, dozví se, že na ni na jistém zahraničním účtu čeká spousta peněz... a klíček k bezpečnostní schránce už je na cestě.Leonora nechce mít s těmi penězi nic společného, už tak stačí, že ji z krádeže obvinil Thomas Walker – zřejmě oběť Meredithina podvodu a svádění. Leonora se chce očistit, a tak se rozhodne peníze vyzvednout a předat mu je.V bezpečnostní schránce však najde další dvě věci. Jednou z nich je knížka o Zrcadlovém domě – sídle plném starožitných zrcadel, kde Meredith naplánovala svůj poslední podvod. Druhá věc je novinový článek o třicet let staré vraždě, jež se tam odehrála – a do dnešního dne zůstala nevyřešená.Leonora Thomasu Walkerovi nabídne, že mu předá ty peníze, pokud jí pomůže zjistit, co se stalo. Meredith jí totiž Thomase Walkera popsala jako „muže, jemuž může věřit“...

NÁZEV SOUBORU: Pokřivená zrcadla.pdf

AUTOR: Amanda Quick

ISBN: 9788026902768

VELIKOST SOUBORU: 3,28 MB

STÁHNOUT ČÍST

Leo, jestli čteš tyto řádky, jsem už mrtvá. Podvodnice a svůdnice Meredith Spoonerová žila na plné obrátky - a zemřela mladá. Teď se zdá, že za její zločiny bude platit Leonora Huttonová. Když od Meredith obdrží e-mail, dozví se, že na ni na jistém zahraničním účtu čeká spousta peněz... a klíček k bezpečnostní schránce už je na cestě.

Všechny informace o produktu Kniha Pokřivená zrcadla, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pokřivená zrcadla. Pokřivená zrcadla od 313 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY