B2B Internetová tržiště

Interdrought2020.com B2B Internetová tržiště Image
Trávit čas knihou B2B Internetová tržiště! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu B2B Internetová tržiště a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Základní praktická příručka pro studenty a manažery, kteří vědí, že pro své přežití musí firma zapojit Internet do veškerého svého počínání! První kniha na českém trhu o Internetových tržištích pro obchodování typu "firma firmě" (business to business). Internetová tržiště B2B jsou novou generací obhcodování mezi firmami na spolehlivých Internetových prodejních plochách, které umožňují obchodovat zároveň velkému počtu prodávajících a kupujících za nejvýhodnějšé ceny, s úsporou nákladů a času. Tržiště B2B využívají dokonalé informační technologie, které spolehlivě chrání obchodní informace a umožňují vyhledávat nejvhodnější obchodní partnery. Součástí knihy je popis různých typů B2B Internetových tržišť (katalogoví agregátoři, obhcodní centra, "vystav a listuj", aukční trhy, plně automatizovaná tržiště) a jimi používaných modely obchodování (fixní ceny, individuální cenová vyjednávání, aukce, elektronické systémy automatizovaného obchodování). Vstupte do explozivně se rozvíjejícího světa B2B Internetových tržišť.

NÁZEV SOUBORU: B2B Internetová tržiště.pdf

AUTOR: A. Woods

ISBN: 8024700816

VELIKOST SOUBORU: 10,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

Internetová B2C tržiště nabízejí i široký výběr bytového zařízení, V případě nákupu přes internet tak zákazníci mohou ušetřit až 27 procent z ceny. Za zadání poptávky přitom zákazníci B2C tržiště ABC Českého Hospodářství nezaplatí ani korunu.

Kniha: B2B Internetová tržiště (Arthur B. Sculley, W. William a A. Woods). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY