Francouzská slovíčka a fráze

Interdrought2020.com Francouzská slovíčka a fráze Image
Trávit čas knihou Francouzská slovíčka a fráze! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Francouzská slovíčka a fráze a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Patříte mezi ty, kteří se učili francouzštinu ve škole? Chtěli jste se sami naučit francouzsky, ale neměli jste dost trpělivosti? Nebaví vás nudné studium? Pokud se svého cíle nechcete vzdát a věříte, že byste mohli mluvit a rozumět francouzsky, tato kniha je pro vás!V každé z 15 lekcí knihy nejprve najdete rozsáhlou slovní zásobu k tématu. Velkou pomůckou je přepis výslovnosti u všech slovíček, který pomůže i úplnému začátečníkovi bez problémů zvládnout francouzskou výslovnost. V lekci také najdete základní informace o francouzské gramatice podané v dostupné a přehledné formě. Pozornost je věnována zejména těm gramatickým jevům, které mohou dělat potíže českému mluvčímu. Za gramatikou následují cvičení a na závěr vás čekají vtipy, hádanky a další autentické materiály z francouzského prostředí.Na přiloženém CD najdete rozmanité interaktivní testy a cvičení, zaměřené na poslech, porozumění a slovní zásobu. Pomohou vám zábavnou formou zvládnout úskalí francouzštiny.

NÁZEV SOUBORU: Francouzská slovíčka a fráze.pdf

AUTOR: Tomáš Cidlina

ISBN: 9788025125342

VELIKOST SOUBORU: 4,68 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jedete na dovolenou do Francie a chcete se naučit základní fráze? Máme pro vás video slovníček, který vám s učením pomůže. Zájezd si pak vyberte na: https://...

Kupte knihu Francouzská slovíčka a fráze (Tomáš Cidlina) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY