Proměň své sny ve skutečnost

Interdrought2020.com Proměň své sny ve skutečnost Image
Hledáte knihu Proměň své sny ve skutečnost? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Gini Graham Scott? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
ředstavte si, že dostanete vždy to, co chcete, že cítíte větší uspokojení v práci a ve vašem osobním životě, a že uspějete ve všem, co děláte. Tato kniha vás to naučí, odhalí vám různé strategie a techniky, jak proměnit své sny ve skutečnost, jak probudit tvůrčího ducha, jak zkvalitnit vaše osobní vztahy, jak být přesvědčivější a důvěryhodnější. Pomocí představivosti, zákonu přitažlivosti, intuice, meditace a dalších technik, se kterými vás tato kniha seznámí, získáte vše, čeho chcete v životě, lásce i kariéře dosáhnout. Naučíte se, jak si správně představit svůj cíl a jaké kroky musíte podniknout, abyste na cestě k němu překonali všechny překážky. Naučíte se využívat svou vnitřní sílu a sílu své mysli, abyste se lépe rozhodovali a stali se nezávislými. Pomocí jednoduchých a praktických cvičení budete schopni vybrat tu správnou variantu, tu, která vede nejkratší cestou k vašemu cíli a úspěchu.

NÁZEV SOUBORU: Proměň své sny ve skutečnost.pdf

AUTOR: Gini Graham Scott

ISBN: 9788073903442

VELIKOST SOUBORU: 6,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Proměň své sny ve skutečnost Autor: Gini Graham Scott Text odhalí různé strategie a techniky, jak proměnit své sny ve skutečnost, jak probudit tvůrčího ducha, jak zkvalitnit osobní vztahy, jak být přesvědčivější a důvěryhodnější.

Proměň své sny ve skutečnost - Kniha Proměň své sny ve skutečnost: Představte si, že dostanete vždy to, co chcete, že cítíte větší uspokojení v práci a ve vašem osobním životě, a že uspějete ve všem, co děláte. Tato kniha vás to naučí, odhalí vám r?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY