To dítě je nepozorné

Interdrought2020.com To dítě je nepozorné Image
Trávit čas knihou To dítě je nepozorné! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu To dítě je nepozorné a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
ADHD (porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou), příp. ADD se u dětí vyskytuje v současné době stále častěji – dříve se udávalo 3 - 7 % populace, nyní směřujeme k 10 %. Diagnostikuje se především v mladším školním věku, po prvních známkách potíží s učením. Nicméně jde o jedince nadprůměrně inteligentní a velmi kreativní.Kniha je zpovědí otce, který až po zjištění této diagnózy u svého syna si uvědomil, že je na tom stejně. A právě proto se pokusili bojovat proti těžkostem, které na syna v životě čekají – šikana, nechápavost okolí, neoblíbenost u učitelek... Autor nastudoval všechny dostupné zdroje a konzultoval s mnoha psychology apod., takže nejde jen o subjektivní životní příběh. V knize tedy čtenáři mají možnost z úst poučeného laika snadněji pochopit, jak a proč se člověk s ADHD chová. Dále se dozvědí, jak takovým dětem pomoci – od řešení potíží ve škole, přes organizaci života doma, seznámí se s různými technikami a cviky, jak upravit projevy chování dítěte a rozvíjet jeho silné stránky.

NÁZEV SOUBORU: To dítě je nepozorné.pdf

AUTOR: Martin Antal

ISBN: 9788020428981

VELIKOST SOUBORU: 3,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

> To dítě je nepozorné Jak žít s hyperaktivním dítětem-1% sleva. Kniha: To dítě je nepozorné Jak žít s hyperaktivním dítětem Autor: Martin Antal. ADHD (porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou), příp. ADD se u dětí vyskytuje v současné době stále častěji dříve se udávalo 3 7 % populace, nyní směřujeme k 10 %.

Devítiletý synovec je to samé v bleděmodrém, když se má oblékat, 20 minut zmateně pobíhá, neví, kde co má, co si má obléknout…a má to takhle ve více věcech týkajících se domácnosti a osobní samoobslužnosti. Přitom jinak je to inteligentní a šikovné dítě, do školy šel bez odkladu a je mezi premianty.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY