Zvířata Afriky

Interdrought2020.com Zvířata Afriky Image
Trávit čas knihou Zvířata Afriky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zvířata Afriky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Obrazová publikace seznamuje čtenáře se zvířaty žijícími v Africe v různých oblastech.Knížka je určena všem milovníkům přírody, kteří se chtějí něco dozvědět o skrytém, zajímavém a často složitém životě zvířat, žijících s námi na jedné planetě. Útlá publikace ovšem zmiňuje jen druhy nápadné, ohrožené či vzácné, zasluhující si zvláštní pozornost, zaměřuje se hlavně na typické africké savce, ptáky, i některé zástupce plazů, obojživelníků, ryb a některých bezobratlích.

NÁZEV SOUBORU: Zvířata Afriky.pdf

AUTOR: Jiří Felix

ISBN: 8071510254

VELIKOST SOUBORU: 9,65 MB

STÁHNOUT ČÍST

O čem je kniha Zvířata Afriky? Afrika je jedním z nejzajímavějších světadílů. Má rozsáhlé pralesy, savany, buše, polopouštní i pouštní pásma, ale také nádherná jezera a podivuhodné hory. Žije tam množství rozmanitých zvířat, jenž na jiných kontinentech nenajdeme.

Velkou část Afriky pokrývají travnaté savany, kde je málo stromů, ale dost jezer a řek s dostatkem vody. Ve velkých stádech se zde pase mnoho druhů antilop. Za potravou táhnou spolu s buvolem africkým a zebrou. Řídce rostoucí trnité stromy jsou domovem komby a kočkodana.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY