Zvířata Afriky

Interdrought2020.com Zvířata Afriky Image
Trávit čas knihou Zvířata Afriky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zvířata Afriky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Obrazová publikace seznamuje čtenáře se zvířaty žijícími v Africe v různých oblastech.Knížka je určena všem milovníkům přírody, kteří se chtějí něco dozvědět o skrytém, zajímavém a často složitém životě zvířat, žijících s námi na jedné planetě. Útlá publikace ovšem zmiňuje jen druhy nápadné, ohrožené či vzácné, zasluhující si zvláštní pozornost, zaměřuje se hlavně na typické africké savce, ptáky, i některé zástupce plazů, obojživelníků, ryb a některých bezobratlích.

NÁZEV SOUBORU: Zvířata Afriky.pdf

AUTOR: Jiří Felix

ISBN: 8071510254

VELIKOST SOUBORU: 9,69 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hatari - Lovecké příběhy z Afriky 2004; Afrika - Život a smrt zvířat 1979; Simba a ti druzí 1972; Kimuri 1997; Sen safari 1971; Lev není králem zvířat 1990; všech 12 knih autora. Kniha Zvířata Afriky je v

Ohrožená zvířata Afriky. Lev, slon, žirafa, nosorožec a další ... Zvířata v Africe jsou ohrožena nejen stále se zvyšující lidskou populací, ale také pytláky a lovci. Na této stránce najdete několik druhů zvířat, která patří mezi nejznámější, ale zároveň i mezi nejohroženější zvířata v Africe.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY