Policejní letadla

Interdrought2020.com Policejní letadla Image
Trávit čas knihou Policejní letadla! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Policejní letadla a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha nabízí podrobné seznámení se všemi československými policejními leteckými útvary počínaje Četnickými leteckými hlídkami, které v politicky i vojensky napjatých třicátých letech bránily československý vzdušný prostor proti narušitelům, a konče porevolučním Státním leteckým útvarem. Velká pozornost je pochopitelně věnována jednotlivým typům policejních letadel. Čtenář se tak například dozví, které stroje a s jakým vybavením chránily naši republiku před letouny Luftwaffe, v čem létali čelní představitelé státu nebo kam až se česká policejní letadla podívala. Text doprovází úryvky z různých dobových zdrojů, vzpomínky pamětníků a velké množství dosud nepublikovaných dobových fotografií. Výsledkem je publikace určená nejen příznivcům letectví, nýbrž i zájemcům o naši novodobou historii.

NÁZEV SOUBORU: Policejní letadla.pdf

AUTOR: Jakub Fojtík

ISBN: 9788020421661

VELIKOST SOUBORU: 3,14 MB

STÁHNOUT ČÍST

Menší kuriozitou je, že se můžete posadit i do kokpitu letadla Hydra a stát se příslušníkem letecké hlídky. Připomínáme že mód je stále v Alfa verzi a tak se občas objeví nějaký ten bug, avšak po designové stránce je to jednoduše dokonalé. „Z Los Santos se stal policejní stát"

Letecká služba Policie ČR (LS PČR) nebo Letecká služba (LS) je útvar Policie České republiky s celostátní působností, který vznikl v roce 1993. Jde o přímého pokračovatele činnosti Letecké služby Federálního policejního sboru, která existovala v letech 1991 až 1993. Úkoly LS PČR lze rozdělit na dva typy činností: ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY