Velký anglicko-český slovník I.+II. díl

Interdrought2020.com Velký anglicko-český slovník I.+II. díl Image
Trávit čas knihou Velký anglicko-český slovník I.+II. díl! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Velký anglicko-český slovník I.+II. díl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Největší anglicko-český slovník, zpracovaný u nás ve 2. polovině 20. století. Obsahuje více než 100 000 hesel obecného i odborného jazyka (přibližně 280 000 anglických slov) a na 450 000 českých ekvivalentů. Přehledná koncepce jeho zpracování, kdy každému významu anglického hesla jsou přiřazeny ekvivalentní české překlady a použití v kontextu je přiblíženo pomocí příkladů a vysvětlivek, se během let existence tohoto slovníku ukázala jako velmi vyhovující širokému spektru uživatelů. Slovník vychází v koedici s nakladatelstvím Academia po přepracování cca 8 000 hesel v nové grafické úpravě (přehlednější zápis hesel, např. frázových sloves, palcový index pro snazší vyhledávání písmen) a v praktickém dvousvazkovém provedení.

NÁZEV SOUBORU: Velký anglicko-český slovník I.+II. díl.pdf

AUTOR: Břetislav Hodek

ISBN: 807335022X

VELIKOST SOUBORU: 6,84 MB

STÁHNOUT ČÍST

>Encyklopedie, Slovníky, Lexikony > Velký anglicko-český slovník [Díl I., II. a III.] Hais, Karel, Hodek, Břetislav

Všechny informace o produktu Velký anglicko český slov.I+II - Karel Hais; Břetislav Hodek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velký anglicko český slov.I+II ... Tento největší a nejaktuálnější jednosvazkový anglicko-český slovník přináší více než 100 000 anglických hesel a podhesel, více ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY