Modrásek

Interdrought2020.com Modrásek Image
Hledáte knihu Modrásek? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Vojtěch Fajfr? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kniha Modrásek je sbírka veršů rozčleněná do tří samostatných oddílů s názvy: Střípky, Střet a Den pro mou lásku. Hlavním tématem celé knihy jsou především mezilidské vztahy a potřeba lásky, krásy a naděje v životě člověka. Sbírka vás zaujme nepředstíranou čistotou myšlenek a pohledů. Rádi si ji přečtete ve chvílích pohody i smutku a svým pojetím je vhodná pro široké spektrum čtenářů.

NÁZEV SOUBORU: Modrásek.pdf

AUTOR: Vojtěch Fajfr

ISBN: 9788090494602

VELIKOST SOUBORU: 4,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

Modrásek hořcový je potravně specializován na mizející druhy hořců, hořec hořepník (modrásek hořcový pravý) a hořec křížatý (modrásek hořcový Rebelův), navíc má složitý vývojový cyklus, je obligátně myrmekofilní. Životní cyklus. Jednogenerační, částečně až dvouletý vývoj.

Modrásek černoskvrnný (Phengaris arion) je druh vzácně se vyskytujícího motýla z rodu Phengaris který má komplikovaný vývoj označovaný jako obligátní parazitická myrmekofilie.Specializuje se na dva rozdílné zdroje potravy, na živnou rostlinu a symbiotické druhy mravenců.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY