Etnické komunity díl II.

Interdrought2020.com Etnické komunity díl II. Image
Etnické komunity díl II. je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dana Bittnerová. Přečtěte si s námi knihu Etnické komunity díl II. na interdrought2020.com
Diskuse o současnosti i minulosti Balkánu jako specifického kulturního regionu. Metafora cest odkazuje na propojení míst, kulturních fenoménů a řešení společenských i politických problémů. Současně chce zvýznamnit vazbu Balkánu k dalším regionům Evropy (ČR, NSR) a světa (USA). Analyzuje problémy migrace, etnických menšin, mezietnické komunikace a sociálních problémů jako důsledku válečného konfliktu (Bosna a Hercegovina).

NÁZEV SOUBORU: Etnické komunity díl II..pdf

AUTOR: Dana Bittnerová

ISBN: 9788087398814

VELIKOST SOUBORU: 1,69 MB

STÁHNOUT ČÍST

Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%.

Alchymie a Rudolf II.: Hledání tajemství přírody ve střední Evropě v 16. a 17. století Ivo Purš pdf. Alenka v říši divů - Obrazový slovník k filmu Walt Disney epub. Aljaška divoká a krásná Magdalena Radostová epub. Almanach českých šlechtických a rytířských rodů 2026 Karel Vavřínek kniha online.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY