Rok snů

Interdrought2020.com Rok snů Image
Trávit čas knihou Rok snů! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rok snů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Na konci tohoto roku chci, aby se všichni ohlédli za svým životem a řekli: „No samozřejmě!“ Chci, aby slyšeli onen tichý zvuk příslovečného „klik“, když vaše zážitky, dary a vášně z této spleti utvoří projekt a vy se s potěšením pustíte do práce.Až se tak stane – až budete konečně dělat to, pro co jste se narodili – nebudete mít pocit, že je to práce. Budete mít na čele pot; občas vás to bude přemáhat; budou chvíle, kdy to budete chtít vzdát. Ale budou to vítané potíže.Jsou dva druhy práce. Ta první přispívá k vizím a ziskům někoho jiného. Tuto práci vykonává většina lidí. Tato práce obnáší nesnesitelné šéfy, pomalu tikající hodiny a přísně kontrolované výplatní pásky, abychom si byli jisti, že se účetní někde nespletl.Ta druhá práce přispívá ke smyslu vašeho vlastního života. Jistě, je to těžké, ale její význam vám pomáhá vstát ráno z postele. Nikomu to sice neříkáte, ale dělali byste ji i zadarmo. Je to pracovní ekvivalent „běžcova prahu“, kdy překonáte drobné křeče a dýchavičnost a pak už jen záříte, když vidíte, jak kolem vás rychle ubíhá krajina.A právě cesta k vybudování práce vašich snů je předmětem této skvělé knihy, která se stala během krátké chvíle světovým bestsellerem.

NÁZEV SOUBORU: Rok snů.pdf

AUTOR: Ben Arment

ISBN: 9788087673140

VELIKOST SOUBORU: 2,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Roksan Kandy K2 - £899 With a highly competitive price tag, Roksan pushes all the right buttons on this fine player Best known as a purveyor of all things analogue, Roksan has had a CD player or two in its catalogue for many years, the Kandy K2 being the cheaper of the two currently on offer. In essence it's pretty much what you'd expect from a player at this price - straightforward ...

Roksan Audio's Oxygene integrated amplifier will anger reactionary audio enthusiasts as a result of it being nothing like an amplifier from a bygone age. It does not have a big, comforting volume knob on the front panel. It avoids the bank of switchgear to show off how many sources you own.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY