Letouny Junkers v československém letectvu

Interdrought2020.com Letouny Junkers v československém letectvu Image
Trávit čas knihou Letouny Junkers v československém letectvu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Letouny Junkers v československém letectvu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Po skončení války se množství letounů Junkers v různém stadiu devastace nacházelo roztroušeno po celé Evropě, včetně území obnovené Československé republiky. Využití části tohoto technického potenciálu se tedy přímo nabízelo, a v rámci výstavby poválečného čs. letectva se tak i stalo. Podívejme se tedy na osudy Junkersů ve službách našeho letectva po 2. světové válce.

NÁZEV SOUBORU: Letouny Junkers v československém letectvu.pdf

AUTOR: Miroslav Irra

ISBN: 9788087350720

VELIKOST SOUBORU: 9,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Po skončení války se množství letounů Junkers v různém stadiu devastace nacházelo roztroušeno po celé Evropě, včetně území obnovené Československé republiky. Využití části tohoto technického potenciálu se tedy přímo nabízelo, a v rámci výstavby poválečného čs. letectva se tak i stalo. Podívejme se tedy na osudy Junkersů ve službách našeho letectva po 2 ...

Kniha: Letouny Junkers v československém letectvu Autor: Miroslav Irra Po skončení války se množství letounů Junkers v různém stadiu devastace nacházelo roztroušeno po celé Evropě, včetně území obnovené Československé republiky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY