Patofyziológia a klinická fyziológia

Interdrought2020.com Patofyziológia a klinická fyziológia Image
Trávit čas knihou Patofyziológia a klinická fyziológia! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Patofyziológia a klinická fyziológia a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
"Patofyziológia pre magisterské a bakalárske štúdium" vychádza z koncepcie 6. vydania "Patofyziológie" pre lekárov a pre medikov, ktoré Vám odporúčame pre hlbšie štúdium. "Patofyziológia pre magisterské a bakalárske štúdium" nie sú texty, ktoré sa treba naučiť iba na skúšku, to sú texty, ktoré by mal magister a bakalár ovládať, ku ktorým by sa mohol a aj mal vracať počas celej svojej ďaľšej činnosti.

NÁZEV SOUBORU: Patofyziológia a klinická fyziológia.pdf

AUTOR: Ivan Hulín et al.

ISBN: 8089104665

VELIKOST SOUBORU: 8,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Krvné elementy - krvný obraz. Úloha č. 24 (s.202) Stanovenie krvnej skupiny. Úloha č. 26 (s.209) Čas krvácania a čas zrážania. Úloha č. 27 (s.212) Pulzná oxymetria 8. PREDNÁŠKA 6.4.2020 doc. Stankovičová Funkčná anatómia srdcovo-cievnej sústavy - štruktúra srdca, chlopne, vencovité tepny - krvné

Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pre slobodné zdieľanie súborov. Nahrávajte, zdieľajte a sťahujte zadarmo. S kreditom aj neobmedzenou rýchlosťou.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY