Orchideje

Interdrought2020.com Orchideje Image
Trávit čas knihou Orchideje! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Orchideje a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Orchideje! Každého okouzlí exotickou nádherou svých květů. I když se u nás už běžně pěstují, většinou nevíme přesně, jak se o ně starat, aby kvetly pravidelně a dlouho. V této knize vám představíme běžné, v bytě pěstované, druhy orchidejí. Dozvíte se, jaké místo pro ně vybrat, jak je správně zavlažovat, přihnojovat a přesazovat. Můžete je zkusit i množit. Vypořádáme se s běžnými chorobami a škůdci. V knize je také přehled nějčastěji pěstovaných druhů, jejich popis, fotografie a barevné formy. Dopřejte svým krásným květinám tu správnou péči.

NÁZEV SOUBORU: Orchideje.pdf

AUTOR: Joachim Erfkamp

ISBN: 9788024747996

VELIKOST SOUBORU: 4,77 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny orchideje buď pocházejí z matečních rostlin pěstovaných v našich sklenících, nebo jsou importované z námi osobně ověřených farem a zkušených pěstitelů celého světa. Každá orchidej, než je zařazena do prodeje, projde našimi skleníky. Rostliny jsou tím pádem zvyklé na české podmínky.

Vlhkost - orchideje potřebují vysokou vzdušnou vlhkost (60-80 %) a je několik způsobů, jak jim ji dopřát - pravidelným rosením, a to dvakrát denně (ráno a večer), pod květináč můžeme umístit misku s vlhkým mechem nebo keramzitem (květináč ale nesmí být ponořen ve vodě), nebo vytvořením malých tropů ve skleněné ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY