Kam do podzemí

Interdrought2020.com Kam do podzemí Image
Trávit čas knihou Kam do podzemí! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kam do podzemí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Další kniha z populární edice KAM je zaměřena na odvážné a zvídavé turisty a provede vás místy skrytými v hlubinách Země – jeskyněmi, doly, štolami, historickými sklepy, technickým podzemím i podzemními objekty vojenského charakteru. Jednotlivé lokality jsou rozdělené podle krajů s ohledem na historické souvislosti a geologické podmínky. Kromě jednotlivých míst v knize naleznete i odkazy na mapy KČT a tipy na zajímavá místa v okolí, abyste si své výlety mohli naplánovat co nejrozmanitěji.

NÁZEV SOUBORU: Kam do podzemí.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788026402763

VELIKOST SOUBORU: 9,55 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha z oblíbené edice KAM zaměřená na nejrůznější podzemní prostory a objekty nacházející se na našem území. Turisté, kteří rádi navštěvují a prozkoumávají podzemí, uvítají tohoto průvodce jeskyněmi, štolami a doly, technickým podzemím i historickými sklepy a podzemními objekty určenými k vojenským účelům.

Další kniha z populární edice KAM je zaměřena na odvážné a zvídavé turisty a provede vás místy skrytými v hlubinách Země - jeskyněmi, doly, štolami, h... Kam do podzemí - Jan Pohunek | Databáze knih

SOUVISEJÍCÍ KNIHY