U nás doma v ZOO: Jak zachránit gorilí mládě?

Interdrought2020.com U nás doma v ZOO: Jak zachránit gorilí mládě? Image
Hledáte knihu U nás doma v ZOO: Jak zachránit gorilí mládě?? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Tatjana Gessler? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Lea miluje zvířata. Když její mamka získá místo ředitelky v zoologické zahradě, splní se jí ten nejkrásnější sen. A navíc jsou prázdniny! Léto a život mezi tisíci zvířat přinášejí mnohá dobrodružství a nezapomenutelné zážitky s kamarádkou Mílou čekají! Když do zooparku Ráj přivezou gorilí mládě, které jeho matka odvrhla, prožívá Lea nejkrásnější chvíle svého života. Jen kdyby při péči o Banžu nemusela spolupracovat s Maxem, o pár let starším namyšleným klukem, který jí totálně leze na nervy! Rozkošná gorilí holčička ale přes všechnu snahu nepřijímá potravu, a když se ještě nakazí infekcí, její život je ve vážném ohrožení! Jak jenom zachránit gorilí mládě?

NÁZEV SOUBORU: U nás doma v ZOO: Jak zachránit gorilí mládě?.pdf

AUTOR: Tatjana Gessler

ISBN: 9788026414049

VELIKOST SOUBORU: 6,73 MB

STÁHNOUT ČÍST

Lea miluje zvířata a má to štěstí, že bydlí v zoo. A navíc jsou prázdniny! Když do zooparku přivezou gorilí mládě, které jeho matka odvrhla, prožívá Lea nejkrásnější chvíle svého života. Jen kdyby při péči o Banžu nemusela spolupracovat s Maxem, o pár let starším namyšleným klukem, který jí totálně leze na nervy!

Cpress U nás doma v ZOO Jak zachránit gorilí mládě? - Gesslerová Tatjana . Léto a život v zoo přinášejí mnohá dobrodružství a nezapomenutelné zážitky s kamarádek Lei a Míly čekají! Lea miluje zvířata a má to štěstí, že bydlí v zoo. A navíc jsou prázdniny!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY