Impérium

Interdrought2020.com Impérium Image
Trávit čas knihou Impérium! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Impérium a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tretia časť ságy o rodine Deravenelovcov z pera bestsellerovej autorky. Elizabeth Deravenelová má iba dvadsaťpäť rokov a už riadi rodinné obchodné impérium. Musí čeliť závislosti a intrigám ľudí, ktorí túžia po jej páde, a robiť rozhodnutia, čo môžu mať fatálne následky.

NÁZEV SOUBORU: Impérium.pdf

AUTOR: Barbara Taylor Bradford

ISBN: 9788022014908

VELIKOST SOUBORU: 8,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

Impérium je jim v patách a povstalecké buňky všude po galaxii jsou ničeny. Luke Skywalker, který zničil Hvězdu smrti, pomáhá Rebelům schovat se na opuštěné planetě Hoth. Darth Vader je ovšem Lukeovi v patách a nezastaví se, dokud Skywalkera nedopadne.

Britské impérium nebo Britská říše (angl. British Empire) byla největší koloniální říše v dějinách lidstva. Rozloha v roce 1921 činila 33 milionů km², čili přibližně čtvrtinu celkové rozlohy zemské souše. Celkový počet obyvatel byl v tomto roce cca 458 milionů, což představovalo čtvrtinu tehdejší světové populace.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY