První přichází tma

Interdrought2020.com První přichází tma Image
Trávit čas knihou První přichází tma! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu První přichází tma a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Od První apokalypsy uplynuly dva tisíce let. Nebůh byl poražen a lidé se přirozeně vrátili k všednějším starostem… Synovec nansúrského císaře a vojenský génius intrikuje, aby pro svého vládce dobyl známý svět, sám přitom sní o trůnu. Charismatický a tajemný duchovní vůdce Tisíce chrámů usiluje o rozpoutání svaté války, která očistí zemi od nevěřících. Čaroděj a zvěd, mučený prastarými nočními můrami, nevzdává pátrání po dávném nepříteli, v jehož existenci věří již jen málokdo. Barbarský náčelník odvržený vlastním kmenem touží po pomstě na bývalém otrokovi, jenž mu zabil otce a zostudil ho v očích jeho lidu. Tyto postavy představují síly formující svět Trojmoří: moc světskou, moc duchovní, magii a barbarský živel.

NÁZEV SOUBORU: První přichází tma.pdf

AUTOR: R. Scott Bakker

ISBN: 9788073872267

VELIKOST SOUBORU: 1,16 MB

STÁHNOUT ČÍST

Román První přichází tma som azda aj pre to neprečítal jediným dychom, ale zato som ho čítal rád a určite sa vrhnem aj na pokračovanie s názvom Válečný prorok. Autorovi ku cti napokon slúži aj fakt, že nestavil na dúhové obálky s vyrysovanými borcami či polonahými „borkyňami", ale že sú rovnako tajomné a ...

První přichází tma dává jasně najevo, že slova a poznání mají moc. A že největším poznáním je odhalení toho, co bylo první, toho, co formuje vše ostatní. Neznamená to ovšem, že by se nám nedostalo akce. Bakker dokáže umně popsat střety myšlenek, stejně tak ovšem i souboje nebo bitvu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY