První přichází tma

Interdrought2020.com První přichází tma Image
Hledáte knihu První přichází tma? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je R. Scott Bakker? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Od První apokalypsy uplynuly dva tisíce let. Nebůh byl poražen a lidé se přirozeně vrátili k všednějším starostem… Synovec nansúrského císaře a vojenský génius intrikuje, aby pro svého vládce dobyl známý svět, sám přitom sní o trůnu. Charismatický a tajemný duchovní vůdce Tisíce chrámů usiluje o rozpoutání svaté války, která očistí zemi od nevěřících. Čaroděj a zvěd, mučený prastarými nočními můrami, nevzdává pátrání po dávném nepříteli, v jehož existenci věří již jen málokdo. Barbarský náčelník odvržený vlastním kmenem touží po pomstě na bývalém otrokovi, jenž mu zabil otce a zostudil ho v očích jeho lidu. Tyto postavy představují síly formující svět Trojmoří: moc světskou, moc duchovní, magii a barbarský živel.

NÁZEV SOUBORU: První přichází tma.pdf

AUTOR: R. Scott Bakker

ISBN: 9788073872267

VELIKOST SOUBORU: 9,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha První přichází tma, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze První přichází tma.

Všechny informace o produktu Kniha První přichází tma, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze První přichází tma.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY