Listí

Interdrought2020.com Listí Image
Hledáte knihu Listí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Dagmar Voňková? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Publikace je věnována jedné z nejvýznamnějších osobností české kultury, folkové písničkářce Dagmar Voňkové. Autorský soubor jejích písňových textů je doprovázen básněmi a kresbami, které vycházejí vůbec poprvé, a představují tedy i jiné umělecké aktivity této autorky. V závěru knihy je obsáhlá životopisná koláž od Jaroslava Riedela, mapující život a dílo Dagmar Voňkové, a nechybí ani podrobná diskografie. Kniha Listí je určena všem zájemcům o tuto významnou osobnost naší hudební scény a doplňuje mozaiku informací o autorce, kterou zatím známe jen z jejích nemnoha hudebních nahrávek.

NÁZEV SOUBORU: Listí.pdf

AUTOR: Dagmar Voňková

ISBN: 9788072627099

VELIKOST SOUBORU: 4,71 MB

STÁHNOUT ČÍST

Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Benzínové vysavače listí. Vybírejte si Benzínové vysavače listí podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

- grafomotorické cvičení Padající listí - vyjádření barevnosti podzimu pomocí barevných papírů - výběr takových papírů, které mají stejnou barvu jako podzimní listí - puzzle list - zpěv písně "Zdravíme Tě, podzime" - tanec s látkou, rytmizace na nástroje (podle knihy Podzimní zpívání 1.díl - Eva Jenčková)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY