Věšet každý může

Interdrought2020.com Věšet každý může Image
Trávit čas knihou Věšet každý může! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Věšet každý může a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Když se nepřátelské armády perou u tvého domu, když Zelení mstitelé vstupují do akce a silná egyptská kletba hrozí všem a všemu, objeví se On. Není superhrdina, nadčlověk, nezachraňuje lidstvo ve jménu vyšších cílů. Poznáte ho snadno. Holínky, vaťák, ušanka a ta specifická… vůně? Nejtypičtější hrdina polské fantastiky. Opilec, exorcista… prostě Jakub Vandrovec. Vrací se ve velkém stylu! Věšet každý může je další kniha o této kultovní postavě. V typicky „vandrovcovských“ povídkách poznáte jedno z jeho válečných dobrodružství, dozvíte se, kdo jsou „Zelení mstitelé“ a vyslechnete odbornou přednášku. Autor konečně odhalí pravé jméno Baby Jaby a ukáže zhoubné následky kocoviny. Poprvé se také ukáže, že existoval někdo, kdo dokáže vypít víc než Jakub Vandrovec. Ale nebyl to člověk, takže se nepočítá. A nakonec... nakonec poznáte sílu opravdové egyptské kletby.

NÁZEV SOUBORU: Věšet každý může.pdf

AUTOR: Andrzej Pilipiuk

ISBN: 9788071933144

VELIKOST SOUBORU: 10,75 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Věšet může každý obsahuje několik krátkých povídek a jednu ucelenou novelu. Je jedno, v jak dlouhém formátu Pilipiuk píše, čtenář v knize opět nalezne to samé, co v předchozích knihách. Dávku černého humoru, prosyceného alkoholem a tentokrát i egyptskými kletbami.

Věšet každý může je další kniha o této kultovní postavě. V typicky „vandrovcovských" povídkách poznáte jedno z jeho válečných dobrodružství, dozvíte se, kdo jsou „Zelení mstitelé" a vyslechnete odbornou přednášku. Autor konečně odhalí pravé jméno Baby Jagy a ukáže zhoubné následky kocoviny.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY