Darwinie

Interdrought2020.com Darwinie Image
Trávit čas knihou Darwinie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Darwinie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Toto je román o úplně jiném dvacátém století, podivuhodném, zvláštním a cizím. V roce 1912 se Zázrakem změní historie a starý svět Evropy je nahrazen Darwinií, podivným kontinentem plným nebezpečných džunglí a předpotopních stvůr.Pro některé je Zázrak aktem božského trestu, pro jiné příležitostí založit nové říše. Mladý Guilford Law opouští Ameriku ovládanou náboženskými fundamentalisty a vydá se do Darwinie na objevnou výpravu, která zajde dál, než si vůbec kdy dokázal představit... k překvapujícímu odhalení týkajícímu se lidstva a jeho poslání ve vesmíru.

NÁZEV SOUBORU: Darwinie.pdf

AUTOR: Robert Charles Wilson

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 2,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

Darwinie, Robert Charles Wilson. Představte si, že se jedno ráno probudíte a Evropa už neexistuje, zmizela a s ní celá po staletí budovaná civilizace - včetně lidí, kteří zrovna na evropském kontinentu byli. A místo ní se objeví země geograficky takřka totožná - se všemi řekami, pohořími nebo poloostrovy - ale v ...

Darwinia is a brilliant exposition of the insanity as well as inanity of doctrinal formulation and enforcement. Its premise is that the theory The War in Heaven Religious doctrine has always been an impertinent imposition on spiritual and metaphysical imagination by those in search of power.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY