Slovenčina základnej školy v kocke

Interdrought2020.com Slovenčina základnej školy v kocke Image
Trávit čas knihou Slovenčina základnej školy v kocke! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Slovenčina základnej školy v kocke a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikácia predstavuje ucelený prehľad učiva zo slovenského jazyka v rámci základnej školy a nižších ročníkov gymnázií aj stredných škôl. Dôležité definície a gramatické javy sú farebne vyznačené a k učivu sa uvádzajú vzorové príklady a ukážky. Kapitoly obsahujú aj kontrolné otázky, úlohy a ich riešenia v závere každej témy. Praktickou prílohou sú Testy s otázkami, ktoré si žiaci a učitelia môžu stiahnuť na www.priroda.sk.

NÁZEV SOUBORU: Slovenčina základnej školy v kocke.pdf

AUTOR: Renáta Somorová

ISBN: 9788055149035

VELIKOST SOUBORU: 8,68 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Slovenčina základnej školy v kocke Somorová Renáta, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Slovenčina základnej školy v kocke Somorová Renáta.

Slovenčina základnej školy v kocke - Somorová Renáta (5.14 €) na www.littera.sk Slovenčina základnej školy v kocke (Somorová Renáta) (5.14 €) na hrebenda.sk. graf vývoja ceny. recenzie (1) Pridať recenziu. Peter Vida 20.12.2016 Celkové hodnotenie: 100 %.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY