Záhrada rozkoše

Interdrought2020.com Záhrada rozkoše Image
Trávit čas knihou Záhrada rozkoše! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Záhrada rozkoše a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vybrané básne jedného z najväčších nemeckých básnikov súčasnosti, laureáta Ceny Georga Büchnera. Verše V. Brauna, ktorý do zjednotenia Nemecka žil v NDR, kriticky reflektujú svet falošného socializmu s celou jeho brutalitou, ale aj dnešný svet, v ktorom je veľa miesta pre zisk, moc, násilie, nenávisť a veľmi málo pre lásku a ľudskú spolupatričnosť.

NÁZEV SOUBORU: Záhrada rozkoše.pdf

AUTOR: Volker Braun

ISBN: 9788089178476

VELIKOST SOUBORU: 10,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hrana rozkoše (Marika, 5.11.2012) Odpovedať príjemné čítanie Na tejto knihe sa mi páčilo hlavne to že to nie je jedna z tých kníh kde ide len o sex bola tam aj romantika a tým pádom to pre mňa malo väčší význam.

Zahrada pozemských rozkoší - pozemské rozkoše (střední část) Rok vzniku: 1504 Provedení: olej na dřevě Originál uložen: Museo del Prado v Madridu Rozměr originálu: 380 x 220 cm Triptych by měl být nejspíše čten chronologicky. Levá část obrazu představuje stvoření světa a Adama a Evu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY