Dekorace z ubrousků

Interdrought2020.com Dekorace z ubrousků Image
Trávit čas knihou Dekorace z ubrousků! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dekorace z ubrousků a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Découpage (dekupáž) či ubrousková technika jsou velmi oblíbené, snadné a velice kreativní techniky. Je až neuvěřitelné, kolik různých motivů ubrousků je k dostání. Talíře, krabičky, vázy, svíčky (a mnoho dalších věcí) ozdobené ubrousky nebo papíry na découpage se tak stanou nádhernými unikáty.Preklad: Petra Langrová

NÁZEV SOUBORU: Dekorace z ubrousků.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8073421472

VELIKOST SOUBORU: 9,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

Neobvyklé ubrousky ve tvaru mraku. Sada se skládá z 20 ubrousků v bílém odstínu s potiskem. Dokonalá dekorace na tématickou párty BABY PARTY Rainbow cloud nebo na dětskou Moon star párty. Stanou se také nápaditým doplňkem každé narozeninové oslavy.

Pomocí ubrousků zhotovíte velmi snadno kouzelné dekorace a praktické předměty pro mnoho příležitostí. Découpage neboli ubrousková technika je velmi jednoduchá, takže úspěch je zaručen skutečně každému. Ubrousky či speciálními papíry na découpage můžete ozdobit téměř jakýkoli předmět a vytvořit si z něj tak nezapomenutelný originál.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY