Cvičení (nejen) pro seniory

Interdrought2020.com Cvičení (nejen) pro seniory Image
Cvičení (nejen) pro seniory je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Věra Kleplová. Přečtěte si s námi knihu Cvičení (nejen) pro seniory na interdrought2020.com
Tato kniha obsahuje širší škálu cviků, ze kterých si každý může vybrat podle svých schopností. Může tak svůj věk "seniora" poněkud odsunout, nebo kvalitu svého seniorského věku zlepšit. Nicméně život má určitá pravidla, počínaje narozením, přes rozvoj maximálních schopností až po postupné ubývání sil a změny stáří. Abychom mohli cíleně prodloužit svoji aktivitu, potřebujeme znát to, čím můžeme proces stáří oddálit, čemu se můžeme vyhnout. Známá hesla "Ve zdravém těle zdravý duch" a "Se zdravou myslínejdál dojdeš" mají svoji platnost. (2. vydání)

NÁZEV SOUBORU: Cvičení (nejen) pro seniory.pdf

AUTOR: Věra Kleplová

ISBN: 9788087419212

VELIKOST SOUBORU: 5,77 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pro seniory, kteří mají zájem scházet se se svými vrstevníky a udržovat se v kondici, pořádáme cvičení pro seniory. Cvičíme pravidelně již několik let, v dopoledních hodinách. Naším cílem je nejen podpora pohybu starších osob, ale i zmiňovaný sociální kontakt.

Cvičení nejen pro seniory, kterou napsala Věra Kleplová, obsahuje širší škálu cviků, ze kterých si každý může vybrat podle svých schopností. Může tak svůj věk "seniora" poněkud odsunout, nebo kvalitu svého seniorského věku zlepšit.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY