Mačacia múmia + Anjel Viky (kolekcia)

Interdrought2020.com Mačacia múmia + Anjel Viky (kolekcia) Image
Mačacia múmia + Anjel Viky (kolekcia) je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jacqueline Wilson. Přečtěte si s námi knihu Mačacia múmia + Anjel Viky (kolekcia) na interdrought2020.com
Kolekcia kníh Mačacia múmia a Anjel Viky od autorky známeho príbehu Príbeh Tracy BeakerovejMačacia múmia - Verity je sem-tam neposlušná, ale snaží sa hovoriť vždy pravdu.Toto svoje pravidlo poruší, keď sa stratí jej milovaná mačka Mabel. Verity ju objaví na druhý deň vo svojej skrini. Mabel však cez noc zomrela. Babka s ockom sa o smrti nerozprávajú a keďže sa s ňou Verity nechce rozlúčiť, rozhodne sa, že z Mabel urobí múmiu. V škole práve preberali staroveký Egypt a tak mala všetko presne naštudované.Anjel Viky - Jade sa všemožne snaží vyrovnať so smrťou svojej najlepšej kamarátky Viky. Viky je veselé mladé dievča. Ani vlastná smrť jej nezabráni žiť svoj život naplno. Je jej jedno, či je Jade v škole, či ide behať, alebo nadväzuje nové známosti, Viky je jej stále v pätách a robí všetko preto, aby sa na ňu len tak nezabudlo.Kolekcia titul vhodná pre čitateľov od 9 rokov.

NÁZEV SOUBORU: Mačacia múmia + Anjel Viky (kolekcia).pdf

AUTOR: Jacqueline Wilson

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 7,57 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kolekcia kníh Mačacia múmia a Anjel Viky od autorky známeho príbehu Príbeh Tracy Beakerovej Mačacia múmia - Verity je sem-tam neposlušná, ale snaží sa hovoriť vždy pravdu. Toto svoje pravidlo poruší, keď sa stratí jej milovaná mačka Mabel. Verity ju objaví na druhý deň vo svojej skrini. Mabel však cez noc zomrela.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY