Vzory smluv a korespondence pro firmu

Interdrought2020.com Vzory smluv a korespondence pro firmu Image
Vzory smluv a korespondence pro firmu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ludmila Lochmanová. Přečtěte si s námi knihu Vzory smluv a korespondence pro firmu na interdrought2020.com
Každý den píšete v práci nejrůznější korespondenci? Vyplňujete řadu dokladů? Uzavíráte firemní smlouvy? Chcete si být jisti, že jste při psaní dopisu na nic nezapomněli? že jsou vaše dokumenty bez vady či kazu? že mají vaše smlouvy všechny náležitosti a kryjí vaše právní zájmy? Potom je CD-ROM Vzory smluv a korespondence pro firmu určen přesně vám! Obsahuje pohromadě:Vzory obchodní korespondence často se opakující dopisy, nejrůznější žádosti, výzvy, vymáhání, zprávy o přijetí, vyrozumění, pozvání na akce, oznámení, blahopřání, omluvy, nabídky, poptávky, reklamace atd.Vzory obchodních smluv nejpoužívanější smlouvy z oblasti obchodního i občanského práva, např. smlouvu o dílo, objednávku, fakturu, kupní smlouvu, plnou moc, smlouvu o skladování, o úvěru, o prodeji podniku, zástavní smlouvu, smlouvu o půjčce, darovací smlouvu atd.Vzory pracovních smluv a dokumentů nejfrekventovanější smlouvy z oblasti pracovního práva, např. pracovní smlouvu, dohodu o provedení práce, dohodu o pracovní činnosti, dohodu o mzdě, manažerskou smlouvu, dohodu o skončení pracovního poměru a řadu dalších.Ke každé ze smluv či každému dopisu je připojen krátký a přehledný komentář, který vysvětluje, co si ohlídat a na co nezapomenout. Vzory jsou napsány univerzálně tak, aby sloužily pro firmu s jakýmkoliv oborem činnosti. Je možné si k nim připojit vaše specifické požadavky a informace. Stačí doplnit adresáta nebo údaje o vašem partnerovi, dokument si vytisknout a již s ním můžete pracovat, jak potřebujete. Získáte databanku vzorů, které upotřebíte takřka denně.

NÁZEV SOUBORU: Vzory smluv a korespondence pro firmu.pdf

AUTOR: Ludmila Lochmanová

ISBN: 8072265164

VELIKOST SOUBORU: 8,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

Obchodní korespondence 1 1. Písemný styk, písemnosti, dělení písemností Korespondence - je soubor písemností, které tvoří právnické a fyzické osoby při svých profesních aktivitách. Obchodní korespondence - vzniká v souvislosti s činnostmi podnikatelských subjektů. Písemný styk - je jednou z forem, jak získat nebo předat informace.

Podpořte vzory.cz Přispějte na rozvoj obsahu a služeb. Pošlete jakoukoli i malou částku na účet neziskové organizace vzory.cz z.s.Pro snadnou platbu můžete využít qr kod a pouze upravit částku, která chcete darovat.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY