Rozprávky o vílach

Interdrought2020.com Rozprávky o vílach Image
Trávit čas knihou Rozprávky o vílach! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rozprávky o vílach a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Zoznámte sa s talentovanou vílou Terezkou, Barborkou, ktorá sa učí čarovať so svojou novou čarovnou paličkou a Karolínkou, ktoré sníva o tom, že sa stane balerínou. Všetky malé víly na ich ceste za vytúženým snom sprevádzajú priatelia, ktorí ich učia, že s trochou trpezlivosti je možné všetko. V knihe nájdete šesť pôvabných rozprávkových príbehov, doplnených roztomilými ilustráciami, ktoré uvedú vaše deti do čarovného sveta fantázie a snívania.

NÁZEV SOUBORU: Rozprávky o vílach.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788088036692

VELIKOST SOUBORU: 10,96 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rozprávky o vílach . Víly plnia ľuďom želania, ochraňujú zaľúbených, pomáhajú slabým, chudobným i nešťastným. Dokážu prelomiť kliatbu, ale aj potrestať neposlušných. Skrátka, majú plné ruky práce... Napriek tomu nikoho neodmietnu, len ich treba zavolať.

Všetky informácie o produkte Kniha Rozprávky o vílach, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Rozprávky o vílach. Rozprávky o vílach od 6,63 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY