Rozprávky o vílach

Interdrought2020.com Rozprávky o vílach Image
Hledáte knihu Rozprávky o vílach? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Zoznámte sa s talentovanou vílou Terezkou, Barborkou, ktorá sa učí čarovať so svojou novou čarovnou paličkou a Karolínkou, ktoré sníva o tom, že sa stane balerínou. Všetky malé víly na ich ceste za vytúženým snom sprevádzajú priatelia, ktorí ich učia, že s trochou trpezlivosti je možné všetko. V knihe nájdete šesť pôvabných rozprávkových príbehov, doplnených roztomilými ilustráciami, ktoré uvedú vaše deti do čarovného sveta fantázie a snívania.

NÁZEV SOUBORU: Rozprávky o vílach.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788088036692

VELIKOST SOUBORU: 5,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všetky informácie o produkte Kniha Rozprávky o vílach, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Rozprávky o vílach. Rozprávky o vílach od 6,63 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu.

Obsah knihy: Rozprávky o Vílach. Autorka Anna Olšovská vo svojej novej rozprávke o vílach objavuje čarokrásny svet našich všedných dní. Svojou fantáziou do zdanlivo obyčajného kolobehu života zapája víly, ktoré nás naučia viac vidieť a nenútenejšie sa tešiť z bežných vecí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY