Vrahovia mesiaca kvetov

Interdrought2020.com Vrahovia mesiaca kvetov Image
Trávit čas knihou Vrahovia mesiaca kvetov! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vrahovia mesiaca kvetov a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Začiatkom 20. storočia patria Indiáni z kmeňa Osagov medzi najbohatších ľudí na svete. Sú skutoční milionári. Po presídlení na drsné oklahomské územia ešte netušili, že neúrodná zem pod ich nohami ukrýva obrovské bohatstvo – čierne zlato! Ropu! Niečo také sa však na tomto svete neodpúšťa. David Grann napísal fascinujúcu knižku o tom, ako sa k Osagom postavili bieli Američania. Začali sa nevysvetliteľné série vrážd a tento komplikovaný prípad sa snaží vyriešiť novovzniknutá FBI. Americký Bestseller Vrahovia mesiaca kvetov sa stal predlohou pripravovaného filmu svetoznámeho režiséra Martina Scorseseho v hlavnej úlohe s Leonardom Di Capriom, ktorého premiéra je naplánovaná na rok 2021.

NÁZEV SOUBORU: Vrahovia mesiaca kvetov.pdf

AUTOR: David Grann

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 4,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

zem&vek je naŠe. spoloČnÉ dielo 4. tÍ, ktorÍ sa boja naŠej vzrastajÚcej sily odporu, nÁs najprv ignorovali, potom zosmieŠŇovali a dnes sa vÁm snaŽia nahovoriŤ, Že sme kÝmsi platenÍ.

Sfilmované: Knihy, DVD, CD, hry - najširší výber za najnižšie ceny na Slovensku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY