Milujem ťa, zbohom

Interdrought2020.com Milujem ťa, zbohom Image
Hledáte knihu Milujem ťa, zbohom? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 1999 a autorem je Patricia Bell? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Život a smrť sú rovnako dôležité časti kontinua, ktoré nazývame svojou existenciou. Ak sa však poddáme žiaľu, izolujeme sa tak od zosnulých, ako aj od tých, čo ešte ostávajú na zemi. Smrť je pritom často nástrojom, akýmsi budíčkom pre pozostalých. Len sa pozrime na osud Mahatma Gándího, Johna Lennona či princeznej Diany. Bolesť nie je trestom a nikdy nie je samoúčelná. Preto kým je naša rana ešte čerstvá, musíme pochopiť, že život je dar, ktorý nemožno premárniť ani presmútiť. Dôvod, prečo sme stále tu, je ten, že máme pred sebou lekcie, ktoré potrebujeme zvládnuť a lásku, ktorá je tu pre nás a ktorú máme pre iných. Kniha obsahuje niekoľko cvičení a meditácií, vedúcich k vyrovnaniu prípadných disharmonických vzťahov s pozostalým a realizácie seba samého na vyššej duchovnej úrovni.

NÁZEV SOUBORU: Milujem ťa, zbohom.pdf

AUTOR: Patricia Bell

ISBN: 9788088846079

VELIKOST SOUBORU: 5,48 MB

STÁHNOUT ČÍST

Na pražskom Žofíne dávajú ľudia posledné zbohom zosnulému Karlovi Gottovi. Do hlavného mesta sa schádzajú ľudia nielen z Česka, ale aj zo zahraničia. Most Légií je plný, rad meria minimálne kilometer. Sála je pre verejnosť otvorená od ôsmej hodiny rannej do desiatej do večera.

Traduction de Céline Dion, paroles de « I Love You, Goodbye », anglais → slovaque

SOUVISEJÍCÍ KNIHY