Chrám hada

Interdrought2020.com Chrám hada Image
Chrám hada je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor C.L. Werner. Přečtěte si s námi knihu Chrám hada na interdrought2020.com
Šedému věštci Thanquolovi je po sérii selhání nabídnuta ještě jedna, poslední šance: vše mu bude odpuštěno, když se přidá k výpravě do tajemné země Lustrie a tam pomůže zabít Sotekova proroka. Po plavbě na lodi plné ne zrovna přátelsky nakloněných zabijáků z klanu Eshin se Thanquol ocitne na tropickém ostrově porostlém nekonečnou džunglí, kde se nejprve důvěrně seznámí s hladovými žraloky a zombiemi, a pak i vyloženě nepřátelskými ještěry, obřím hadem a kněžími praktikujícími krvavé rituály. Sám mezi všemi, kdo usilují o jeho život, musí využít veškerou svou mazanost, magii a přízeň Rohaté krysy, aby vyvázl se zdravou kůží.

NÁZEV SOUBORU: Chrám hada.pdf

AUTOR: C.L. Werner

ISBN: 9788073323349

VELIKOST SOUBORU: 4,47 MB

STÁHNOUT ČÍST

Publikace: Warhammer: Chrám hada - C. L. Werner. Šedému věštci Thanquolovi je po sérii selhání nabídnuta ještě jedna, poslední šance: vše mu bude odpuštěno, když se přidá k výpravě do tajemné země Lustrie a tam pomůže zabít Sotekova proroka.

V jeho středu ležel chrám Opeřeného hada. Vedle těchto monumentů bylo dále identifikováno až 2600 větších staveb rozložených v těsných sekcích, z nichž každá měla svůj vlastní chrám. Hlavním stavebním materiálem byl kámen. Používal se ke stavbě pyramid, chrámů a k dláždění cest.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY